HeaderFoto kampioenen 2017.jpg
 

Diensten

zondag 23 september 2018 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sophie Aaftink Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Nina Swart Bardienst 
12:30 - 14:30  4_Speelsters D3 Bardienst 
14:30 - 16:00  4_spelers HLA Bardienst 
16:00 - 18:00  4_Speelsters DJ1 Bardienst 
zaterdag 29 september 2018 
08:15 - 11:30  Emma de Wit Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:45  Ouders/verzorgers van Lieke Droog Bardienst 
08:30 - 11:45  Ouders/verzorgers van Sophie O'shaughnessy Bardienst 
08:30 - 11:45  Ouders/verzorgers van Joost Bultink Bardienst 
08:30 - 11:45  Ouders/verzorgers van Marieke Swanink Bardienst 
08:30 - 11:45  Ouders/verzorgers van Simon Brokx Barhoofd 
11:30 - 14:45  Guus Roeland Wedstrijdtafel 
11:45 - 15:00  Ouders/verzorgers van Teun Berghuis Bardienst 
11:45 - 15:00  Ouders/verzorgers van Zen Versteijne Bardienst 
11:45 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lize van Duuren Bardienst 
11:45 - 15:00  Ouders/verzorgers van Feline Laban Bardienst 
14:45 - 00:00  Henriette van Wijk Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Bonna Tervoort Bardienst 
15:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Milou de Weerd Bardienst 
15:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Marc Chattellon Bardienst 
15:00 - 18:30  Barhoofd 
zondag 30 september 2018 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lydi Bakker Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Tatum Keijzer Bardienst 
12:30 - 14:30  4_spelers H2 Bardienst 
14:30 - 16:30  4_Spelers H4 Bardienst 
16:30 - 18:00  4_Spelers H1 Bardienst 
zaterdag 6 oktober 2018 
08:15 - 11:30  Marijke Visser Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Wies Zoon Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lonneke Zandstra Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Esmee van der Veen Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lisa Möller Bardienst 
08:30 - 12:15  Barhoofd 
11:30 - 14:45  Frederique de Geus Wedstrijdtafel 
12:15 - 16:00  Ouders/verzorgers van Fabienne Barnhoorn Bardienst 
12:15 - 16:00  Ouders/verzorgers van Hayley Bruins Bardienst 
12:15 - 16:00  Ouders/verzorgers van Lotte Blommendaal Bardienst 
12:15 - 16:00  Ouders/verzorgers van Merel Maaskant Bardienst 
14:45 - 00:00  Miranda Beers-van Tiel Wedstrijdtafel 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Julia Lievaart Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Wouter Koch Bardienst 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Zoe Keil Bardienst 
16:00 - 19:30  Barhoofd 
zondag 7 oktober 2018 
10:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Toon Flipse Bardienst 
10:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Ruben Schilder Bardienst 
12:45 - 14:45  4_speelsters D2 Bardienst 
14:45 - 16:15  4_Speelsters DVB Bardienst 
16:15 - 18:00  4_spelers H3 Bardienst 
zaterdag 13 oktober 2018 
08:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:30  Anja Amson Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lieke Bruin Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lilian Radema Bardienst 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Iris Kramer Bardienst 
08:30 - 12:00  Barhoofd 
11:30 - 14:45  Sanne Verburg Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Fleur Harsveld Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Flore Outshoorn Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Isa Mol Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Isa Korver Bardienst 
14:45 - 00:00  Roos Roggeveen Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Hunter Simoons Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Imre Hoole Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Madelief van Haneghem Bardienst 
15:00 - 18:00  Barhoofd 
zondag 14 oktober 2018 
09:45 - 12:15  Ouders/verzorgers van Isa Koops Bardienst 
09:45 - 12:15  Ouders/verzorgers van Frouke Nagel Bardienst 
12:15 - 14:30  4_Speelsters DVA Bardienst 
14:30 - 16:30  4_spelers Hvb Bardienst 
16:30 - 18:00  4_Speelsters DJ1 Bardienst 
zaterdag 3 november 2018 
08:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
08:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:30 - 14:45  Wedstrijdtafel 
14:45 - 00:00  Wedstrijdtafel 

Onze Sponsoren