Puppy hockey (vanaf 4 jaar)

Nieuw: Puppy nu ook voor 4-jarigen!
Voor jongens en meisjes van 4 en 5 jaar heeft HV de Terriërs een speciaal programma: puppy training. Kom en probeer of hockey iets is voor jou!
PUPPY PAKKET:
- 12 lessen € 35,- (losse incasso)
- Gratis hockeybitje
- Hockeystick te leen
- aan het einde van de serie ontvangen de kinderen een attentie
Puppy trainingen: plezier staat centraal!
De puppy trainingen zijn speciaal samengesteld voor kleuters. Oefeningen worden in gevarieerde spelvormen aangeboden, waardoor de kinderen spelenderwijs behendig worden met een hockeystick. Naast hockey, zijn de trainingen ook gericht op de breed motorische ontwikkeling. De kinderen leren in een sportieve setting samen werken, waarbij winnen of verliezen van ondergeschikt belang is… plezier met elkaar staat centraal!
Trainingen
De trainingen voor de puppy's vinden plaats op de woensdagmiddag op onderstaande data.
- voor 4-jarigen van 15.30 – 16.15 uur
- voor 5-jarigen van 16.15 - 17.00 uur
17 maart
24 maart
31 maart
7 april
14 april
21 april
(Geen hockey in de meivakantie)
12 mei
19 mei
26 mei
2 juni
9 juni
16 juni
De trainers staan op deze data voor de kinderen klaar, ook bij regen, kou of warmte. Uitsluitend bij extreme weersomstandigheden wordt de training afgelast.
De volgende serie start na de zomervakantie.
Benodigdheden
-Een bitje krijgt uw kind bij de eerste training van ons cadeau!
-Sticks zijn te leen
-Sportieve kleding. Bij kou liever laagjes met een wind/regenjas dan een dikke winterjas.
-Sportieve schoenen (geen voetbalschoenen!)
-Scheenbeschermers: niet verplicht, wel fijn.
COVID-19
Wij hanteren de RIVM-richtlijnen.
Helaas is het ivm de corona-maatregelen momenteel niet toegestaan voor ouders/verzorgers om het terrein op te gaan. De groep kinderen verzamelt bij de trainer die hen bij de poort opwacht. Hier kunnen de kinderen afscheid nemen van hun ouders. Het is mogelijk om op afstand het hockeyveld te zien. Na afloop van de training wordt de groep weer naar de poort gebracht.
Lidmaatschap
Alle hockeytrainingen volgen zonder 3x een losse incasso? Word dan lid van de vereniging! Een puppy-lidmaatschap is €100 per jaar (€50 na 1 januari). Bij lidmaatschap stroomt uw kind automatisch door naar de volgende groep. Meer info over lidmaatschap vindt u op de website.
Meer informatie
Meer informatie over hockeyen voor kinderen van 4 t/m 12 jaar vindt u op de pagina ‘jongste jeugd’.
Aanmelden
U kunt uw kind aanmelden door een email te sturen naar [email protected]
Graag ontvangen wij hierin de volgende gegevens:
- Naam van het kind
- Telefoonnummer
- Adresgegevens
- Geboortedatum
- Naam basisschool
Inschrijving is compleet na bevestiging van de Jongste Jeugd Commissie.