HeaderFoto kampioenen 2017.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MC3 Lies Bruijn KG3 - AB om de week waterveld
17:00 - 18:00 MC4 Petra Haverman KG1 - CD om de week zandveld
17:00 - 18:00 MC6 Tom van Beekhoff KG1 - AB om de week zandveld
18:00 - 19:00 Keepers E Jeugd Inloop Trainingsgroep KG2
18:00 - 19:00 MB4 Lies Bruijn KG3 - AB om de week waterveld
18:00 - 19:00 MB5 Tom van Beekhoff KG1 - AB om de week zandveld
18:00 - 19:00 MB6 Sjoerd Groothuis KG1 - CD om de week zandveld
19:00 - 20:00 Keepers C en D11 Trainingsgroep KG2
19:00 - 20:30 JA1 Erik Groothuis KG1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Michiel Ullers KG1 - CD
19:00 - 20:00 MB3 Ivo Saft KG3 - AB
20:00 - 21:00 Keepers A en B Trainingsgroep KG2
20:30 - 22:00 H1 Jisse Waasdorp KG1
21:00 - 22:00 Keepers A en B Trainingsgroep KG2 - AB
21:00 - 22:00 Keepers Senioren Trainingsgroep KG2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD1 Jort van Kalkeren KG1 - AB
16:00 - 17:00 MD1 Jeroen Wardenburg KG1 - CD
16:00 - 17:00 MD3 Petra Haverman KG2 - AB
16:00 - 17:00 MD4 Anna van Beekhoff KG2 - CD
17:00 - 18:00 JC1 Mark Wagter KG1 - CD
17:00 - 18:00 JD2 Sascha Laks KG3 - AB
17:00 - 18:00 MC1 Rob Kaan KG1 - AB
17:00 - 18:00 MD2 Robin Koch KG2 - AB
17:00 - 18:00 MD5 Noa van Veen KG2 - CD
18:00 - 19:15 JB2 Tom Bockting KG2 - CD
18:00 - 19:30 MA1 Maarten Slinger
Rob Kaan
KG1 - CD
18:00 - 19:00 MB1 Vincent Opgelder KG1 - AB
18:00 - 19:15 MB2 Joris de Lange KG2 - AB
18:00 - 19:00 MC2 Nina Swart KG3 - CD
18:00 - 19:00 MC5 Colin Wilvers KG3 - AB
19:00 - 19:30 D1 Bart van der Meer
Yoran Dekker
KG1 - AB
19:00 - 20:00 JC2 Mark Wagter KG3 - AB
19:30 - 21:00 D1 Bart van der Meer
Yoran Dekker
KG1
19:30 - 21:00 DJ1 Sander Toering KG2 - CD
19:30 - 21:00 JA1 Paul Bruijn KG2 - AB
19:30 - 20:30 MA3 Dick de Graaf KG3 - CD
20:00 - 21:00 D5 Nick van Schooten KG3 - AB
20:30 - 21:30 Instuif Meisjes A Dick de Graaf KG3 - CD
21:00 - 22:30 D2 KG1 - CD
21:00 - 22:30 H2 Hessel Rispens KG1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 17:30 Looptraining Trainingsgroep KG1 - D
16:00 - 17:00 JF1 June de Vries
Marleen Kruize
KG3 - A Carrousel
16:00 - 17:00 M6E1 Anna van Beekhoff
Cato Kraakman
Inge Engel
Sofie Peters
Minke Waasdorp
Puck Luijben
KG1 - ABC Carrousel
16:00 - 17:00 M6E2 KG1 - ABC Carrousel
16:00 - 17:00 M6E3 KG1 - ABC Carrousel
16:00 - 17:00 M6E4 KG1 - ABC Carrousel
16:00 - 17:00 M6E5 KG1 - ABC Carrousel
16:00 - 17:00 MF1 Chloë Henselmans
Florine Visser
Odette Schipper
Suus Luijben
KG3 Carrousel
16:00 - 17:00 MF2 KG3 Carrousel
16:00 - 17:00 MF3 KG3 Carrousel
16:00 - 17:00 MF4 KG3 Carrousel
16:00 - 17:00 Puppy Minke Waasdorp
Puck Luijben
Fien Hemmer
Maaike Izaks
Noa Hoebe
KG2 - AB Carrousel
16:00 - 17:00 Trl F 1e jrs Jongens Miranda Beers-van Tiel
Monique Rispens
Anouk Lam
Isa Beers
Sanne Verburg
Sanne Haanraads
KG2 - CD Caroussel
16:00 - 17:00 Trl F 1e jrs Meisjes KG2 - CD Caroussel
17:00 - 18:00 Instuif Meisjes B Pieter de Lint KG1 - AB
17:00 - 18:00 J6E1 Tom van Beekhoff KG2 - C
17:00 - 18:00 J8E1 KG2 - D
17:00 - 18:00 JC1 Mark Wagter KG1 - CD
17:00 - 18:00 M8E1 Isa Koops KG3 - A
17:00 - 18:00 M8E2 Laura Hakvoort KG3 - B
17:00 - 18:00 M8E3 Colin Wilvers KG3 - C
18:00 - 19:15 JB2 Tom Bockting KG2 - CD
18:00 - 19:15 MB2 Joris de Lange KG2 - AB
18:00 - 19:00 MB4 Lies Bruijn KG3 - AB
18:00 - 19:00 Trainers KG1
18:30 - 20:00 MA2 Sidney van Zijl KG3 - CD
19:00 - 20:30 H1 Jisse Waasdorp KG1
19:00 - 20:00 MB3 Lies Bruijn KG3 - AB
20:00 - 21:30 D3 Jeroen van Aken KG2 - AB
20:00 - 21:00 DVB Hessel Rispens KG2 - CD
20:30 - 22:00 D1 Bart van der Meer
Jeroen Visser
KG1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD2 Sidney van Zijl KG1 - AB Om de week zandveld
16:00 - 17:00 MD4 Anna van Beekhoff KG1 - CD
17:00 - 18:00 JD1 Jort van Kalkeren KG1 - AB Om de week zandveld
17:00 - 18:00 MC1 Donald Knaake KG1 - CD
17:00 - 18:00 MD2 Robin Koch KG3 - AB Om de week waterveld
17:00 - 18:00 MD3 Anna van Beekhoff KG2 - AB
17:00 - 18:00 MD5 Noa van Veen KG2 - CD
18:00 - 19:30 JA1 Erik Groothuis KG1 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Michiel Ullers KG1 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Michel Kerkhof KG2 - AB
18:00 - 19:00 MC4 Pieter de Lint KG2 - CD
18:00 - 19:00 MC5 Sophie Aaftink KG3 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Rob Kaan KG3 - CD
19:00 - 20:00 MC6 Sophie Aaftink KG3 - AB
19:30 - 20:45 D2 Tjeerd Pieter Woortman KG2 - AB Om de week water
19:30 - 20:30 DVA Hessel Rispens KG2 - CD om de week water
19:30 - 20:45 H2 KG1 - CD om de week zand
19:30 - 20:30 HVA KG1 - AB om de week zand
20:30 - 22:00 H1 Jisse Waasdorp KG1 - AB
20:30 - 21:30 H3 Michiel Sommeijer KG2 - CD
20:30 - 21:30 H4 Mark Wagter KG3 - AB
20:30 - 21:30 HVB Hessel Rispens KG3 - CD
20:45 - 21:45 D4 Daan Bijvoet KG2 - AB
20:45 - 22:00 H1 Jisse Waasdorp KG1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JF1 Gijs Aaftink KG2 - D
16:00 - 17:00 M6E1 Isa Koops KG3 - A
16:00 - 17:00 M6E2 Sara Borst KG3 - B
16:00 - 17:00 M6E3 Nina Swart KG3 - C
16:00 - 17:00 M6E4 Tom van Beekhoff KG3 - CD
16:00 - 17:00 M6E5 Joep Galavazi KG3 - D
16:00 - 17:00 MD1 Jeroen Wardenburg KG1 - AB
16:00 - 17:00 MF1 Anouk Lam
Sanne Haanraads
KG2 - A
16:00 - 17:00 MF2 Suus Luijben KG2 - B
16:00 - 17:00 MF3 Matisse Hogeveen KG2 - C
16:00 - 17:00 MF4 Annabel Sep KG2 - A
17:00 - 18:00 J6E1 Tom van Beekhoff KG2 - B
17:00 - 18:00 J8E1 Joost van Wijk KG2 - CD
17:00 - 18:15 JC2 Rijck van Aken KG1 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Isa Koops KG3 - BC
17:00 - 18:00 M8E2 Liselotte Bakker KG3 - CD
17:00 - 18:00 M8E3 Joep Galavazi KG3 - AB
17:00 - 18:15 MC2 Nina Swart KG1 - CD
18:00 - 19:00 MC3 Gerard Henselmans KG2 - CD
18:15 - 19:30 JB1 Michiel Ullers KG2 - AB
18:15 - 19:30 MA1 Maarten Slinger
Rob Kaan
KG1 - CD
18:15 - 19:30 MB1 Paul Bruijn KG1 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Mark Wagter KG3 - AB
19:30 - 21:00 D1 Jeroen Visser
Yoran Dekker
KG1
20:00 - 21:00 D5 Nick van Schooten KG2 - CD met JH1
20:00 - 21:00 DJ2 KG2 - AB
21:00 - 22:30 H2 Hessel Rispens KG1 - AB

Hoofdsponsors



Zoeken



Agenda



Er zijn nog geen agenda punten.
Volledige agenda

Facebook



Actiesponsors



Onze Sponsoren